הידעתם כי מיליארדי שקלים נשכחו על ידי הציבור בחברות הביטוח ובגופים פיננסיים אחרים בישראל?

מקורם של כספים אלה נובע מחשבונות בנק, ביטוחי חיים, ביטוחי מנהלים, קרנות פנסיה והשתלמות או קופות גמל שהגיעו לתום התקופה ואין להם דורש.

לחברות הפיננסיות אין שום אינטרס לנסות לאתר את המבוטחים או את יורשיהם, כיוון שהן נהנות מהכספים הללו וגובות עליהם דמי טיפול או דמי ניהול.

גם נכסי נדל"ן לעתים דורשים איתור, בעיקר אם בעלי הנכס המקוריים כבר אינם בחיים ויורשיהם מעוניינים להשיב את הנכס לחזקתם החוקית. ישנם גם מקרים של ישראלים החיים בחו"ל שנים רבות ואינם מודעים כלל לכספים המגיעים להם או לאופן מימוש זכויותיהם. במקרים נוספים, מתעורר הצורך לאתר חשבונות בנק כאשר יורשי בעלי החשבון לא היו מודעים לקיומם, ומלבד יפוי כח או צוואה אין להם מידע נוסף על החשבון והיכן מתנהל.

אם גם אתם מרגישים שנפלתם בין הכסאות וכספים המגיעים לכם עדיין שוכבים במרתפי החברות הפיננסיות, דעו שיש מה לעשות בנידון. אל תוותרו על המגיע לכם ופנו אלינו.

לרשותנו עומד צוות מקצועי ומנוסה באיתור והשבת נכסים וכספים המגיעים ללקוחותינו מהמוסדות הפיננסיים השונים ומימוש מירב הזכויות המגיעות להם. אנו עובדים באופן רציף עם מוסדות פיננסיים, חוקרים פרטיים ועם רשויות ממשלתיות על מנת לאתר ולהשיב את נכסי לקוחותינו.

פנו אלינו עוד היום ונשמח לייעץ ולסייע לכם בעניין איתור והשבת הנכסים המגיעים לכם.